Language Partner
Oferta dla Firm

W ofercie Language Partner znajdziecie Państwo wyłącznie szkolenia językowe dla osób dorosłych - pracowników oraz kadry zarządzającej przedsiębiorstw i instytucji. Odpowiadamy na wyzwania współczesnej, globalizującej się gospodarki, w której znajomość języków obcych jest nieodzownym warunkiem nie tylko sukcesu, ale wręcz przetrwania. Nasze szkolenia to inwestycja w kompetencje.


Oferujemy szkolenia z języka ogólnego, języka biznesowego (np. Business English, Wirtschaftsdeutsch z podziałem na kursy biurowe i menedżerskie), egzaminacyjne z języka ogólnego (np. Cambridge, TELC), szkolenia specjalistyczne, obejmujące takie dziedziny jak finanse i bankowość, księgowość, human resources, prawo, medycynę, lotnictwo czy zarządzanie oraz przygotowujące do egzaminów English for Specific Purposes; wreszcie szkolenia dające doskonałe przygotowanie do egzaminów biznesowych BEC Preliminary, Vantage i Higher oraz LCCI. Więcej szczegółów w zakładce rodzaje kursów. Większość z naszych klientów wybiera szkolenia z języka angielskiego, jednakże coraz częściej również szkolenia z innych języków - francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz rosyjskiego.

Na specjalne życzenie klienta przygotowujemy też kursy języka angielskiego w odmianie amerykańskiej przygotowujące do zdawania egzaminu TOEFL. Oferta ta obejmuje zajęcia z native speakerem amerykańskim lub/ i lektorem, który ukończył studia o specjalizacji filologia amerykańska lub lingwistyka stosowana.

Zajęcia prowadzone przez naszych lektorów są nastawione na komunikację. Nauczyciel nie jest postacią centralną, jest pomocnikiem. To słuchacze odkrywają, przy pomocy nauczyciela, zasady używania języka. Kładziemy duży nacisk na wykorzystanie nowoczesnych materiałów do nauki (najnowszych podręczników, video, Internetu, programów komputerowych).

Oferujemy możliwość przeprowadzenia w firmie audytu językowego pracowników (wybranej grupy lub całości). Audyt taki umożliwia pracodawcy poznanie prawdziwego poziomu znajomości języka wśród pracowników, co pomaga w ocenie rezultatów dotychczasowych szkoleń, podjęciu decyzji o doszkalaniu personelu, lub choćby wycenianiu stanowiska, czy decyzji o awansie. Audyt językowy polega na przeprowadzeniu dwustopniowego testu (ogólnego, biznesowego, specjalistycznego - zgodnie z życzeniem firmy) w formie ustnej i pisemnej. Po przetestowaniu wszystkich wyznaczonych pracowników, firma otrzymuje kompleksowy, szczegółowy raport dotyczący umiejętności językowych każdego pracownika. Raport ten pokazuje jak wysoki jest poziom testowanego (zgodnie z wytycznymi Rady Europy) oraz przedstawia poszczególne elementy, które się na niego składają (płynność, poprawność, zaawansowanie struktur gramatycznych, leksykalnych i inne).

Cena naszych kursów jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta. Może się nieco różnić w zależności od języka, lokalizacji firmy, terminów spotkań, ilości godzin, rodzaju kursu, a także wymaganych specyficznych kompetencji lektora. Jednakże zawsze zawiera dojazd lektora do siedziby klienta i nie jest zależna od ilości osób w grupie. Poproś o ofertę dla Twojej firmy.

 

Projekt i opracowanie: MediaConsulting.pl