Language Partner
Polityka Jakości

LANGUAGE PARTNER to firma szkoleniowa oferująca kursy języków obcych dla przedsiębiorstw i instytucji.

Głównym celem działania naszej organizacji jest praktyczne nauczanie języków obcych oraz zapewnienie Klientom pełnej obsługi w zakresie lingwistycznym. Staramy się zawsze zapewnić Państwu jak najwyższą jakość kursów. Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością jest wyrazem dbałości o zadowolenie naszych Klientów.

W swoich działaniach kierujemy się zasadą maksymalizacji zadowolenia klienta, poprzez dostosowanie oferty do specyficznych potrzeb, które szczegółowo badamy przed rozpoczęciem nauki. Firma dokłada wszelkich starań, aby zajęcia z lektorami były na najwyższym poziomie merytorycznym, a do tego prowadzone były w sposób interesujący dla kursantów oraz w sprzyjającej nauce atmosferze.

Powyższe założenia realizujemy m. in. poprzez:

  • dobór profesjonalnych, entuzjastycznych lektorów zainteresowanych ciągłym rozwojem i doskonaleniem swoich umiejętności.
  • stosujemy tylko najlepsze dostępne na rynku podręczniki i pomoce naukowe sprawdzone w wieloletniej praktyce nauczania języków obcych.
  • dostosowujemy swoją ofertę do indywidualnych potrzeb firm - dla naszych Klientów „szyjemy na miarę"

Jesteśmy pewni, że dzięki naszym ciągłym staraniom kursy oferowane przez naszą szkołę są coraz lepsze i że Państwo czerpią coraz większą satysfakcję z uczestnictwa w nich.

Deklarujemy pełne zaangażowanie oraz zapewnienie zasobów dla realizacji powyższych celów oraz stałe doskonalenie działalności LANGUAGE PARTNER oraz wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2001.


                                                                                                           Zarząd Language Partner

Projekt i opracowanie: MediaConsulting.pl