Language Partner
Lektorzy Language Partner

Najważniejszym czynnikiem sukcesu w każdej firmie są jej pracownicy. Dlatego kluczową kwestią dla Language Partner jest właściwy dobór lektorów. Bez względu na to czy są to lektorzy obcojęzyczni czy lektorzy polskiego pochodzenia, stawiamy im równie wysokie wymagania. Cechy, których oczekujemy od lektorów prowadzących szkolenia językowe to profesjonalizm, entuzjazm, zaangażowanie, oraz zainteresowanie ciągłym rozwojem i doskonaleniem swoich umiejętności.

Nasi polscy lektorzy to filologowie - absolwenci, czasem także wybijający się studenci ostatniego roku uniwersytetów oraz Nauczycielskich Kolegiów Języków Obcych. Posiadają oni nie tylko wiedzę merytoryczną, (którą sprawdzamy dokładnie przed zatrudnieniem), są także przygotowani do prowadzenia zajęć pod względem metodycznym.

Nasza firma motywuje lektorów do podnoszenia kwalifikacji, umożliwia udział w szkoleniach, a także wspiera w doskonaleniu warsztatu pracy, uwzględniając specyfikę i szczególne potrzeby klienta korporacyjnego. Szczególnie dokładnie omawiamy z każdym lektorem wyniki obserwacji wybranych zajęć oraz uwagi pochodzące od uczestników kursu. Płynące z nich wnioski przyczyniają się do stałego doskonalenia jakości naszej oferty.

Istotne informacje przedstawiające lektorów mających prowadzić zajęcia w danej firmie, są przesyłane na życzenie do Klienta przed rozpoczęciem kursu. Wybierając lektora na dany kurs staramy się brać pod uwage nie tylko kwalifikacje i doświadczenie, ale także cechy osobowościowe, tak aby wspólpraca z grupą/uczniem ułożyła się bezproblemowo.

Projekt i opracowanie: MediaConsulting.pl